Homeopātija pieaugušajiem

To var sākt gan akūtā saslimšanas laikā, piemēram, gripa, garais klepus u.c. Var sākt hronisku slimību gadījumos kā galveno vai papildus terapiju. Homeopātiskā terapija notiek sertificēta ārsta pavadībā, izvērtējot visa organisma darbību un objektīvi iesakot visefektīgākos ārstēšanas veidus ( pareizs uzturs, dzīvesveids, fiziskā slodze, psihoterapija). Organisma veselības stāvoklis un terapijas rezultāti tiek izvērtēti arī objektivi pēc izmeklējumu rezultātiem-asins analīzes, RTG, USG, MR un ārstu speciālistu konsultācijas.

Nervu sistēma

veģetatīvā distonija,

depresija,

epilepsija,

galvassāpes,

migrēna,

bezmiegs,

neirinoma,

Laima slimība,

herpes infekcija,

tiki,

multiplā skleroze,

šizofrēnija,

alkoholisms.

Endokrīnā sistēma

hipo un hipertireoze,

neauglība,

adenomas,

endometrioze,

cukura diabēts,

dzimumfunkcijas traucējumi.

Sirds asinsvadu sistēma


arteriāla hipertenzija,

aritmija,

insults,

reiboņi.

Elpošanas sistēma


alerģisks rinīts,

bronhiālā astma,

infekcijas-garais klepus,

vīrusu infekcijas,

bronhīts.

Urīnizvadsistēma


akūti un hroniski cistīti, nierakmeņi,

nieru tūskas,

adenomas.



Kaulu locītavu sistēma


artrīts,

sistēmslimības ar locītavu bojājumu,

disku trūces ar sāpju sindromu,

dorsaļģijas.

Ādas slimības


neirodermīts,

psoriāze,

vitiligo,

čūlas,

panarīcijs,

abscess,

roze.

Gremošanas sistēma


aizcietējumi, enterīti, parazītu infekcijas, ēšanas traucējumi, lēna svara dinamika.


Konsultācija pie ārsta homeopāta sākas ar iepazīšanos un sarunu.

Pirmajā reizē tiek aizpildīta pacienta anketa, lai saruna būtu konstruktīva un tiktu uzzināta visa informācija par pacientu jau no piedzimšanas brīža. Tas ir nepieciešams, lai ārsts varētu sastādīt ārstēšanas plānu , it sevišķi hronisku slimību gadījumos.

Pēc sarunas ārsts homeopāts veic arī objektīvo izmeklēšanu ( apskati, auskultāciju u.c.) un analizē iegūto informāciju , bieži ar speciālu kompjūtera programmu palīdzību. Tālāk seko “jocīgie jautājumi”. Tos ārsts uzdod, lai precizētu homeopātisko preparātu. Bet no malas tie izklausās pilnīgi nesaistīti ar pacienta problēmu. Piemēram :“ Vai Jums patīk, ka sejā pūš vējš? Vai Jums garšo trekna gaļa?” Apkopojot un izanalizējot visu iegūto informāciju, ārsts nozīmē vienu homeopātisko preparātu konkrētajā ārstēšanas etapā.

Akūto slimību gadījumā tie var būt visas slimības laikā 1-3 preparāti.

Hronisko slimību laikā šādi terapijas etapi būs daudz, atkarībā no slimības ilguma, smaguma, blakus lietojamiem medikamentiem un arī dzīves apstākļiem un situācijām. Hroniskas, smagas slimības terapija prasa ārstēšanu pat gadiem, jo organisma imunitātes atbildes reakcija vairs nav tik kompetenta.

Tā kā konsultācijas klātienē parasti ir ilgāka nekā , piemēram, poliklīnikā, tad bērniem vēlams paņemt līdzi viņu iemīļotās mantas vai nodarbes , lai visi var justies ērti.

Pēc tam tiek nozīmēts homeopātiskais preparāts. To ārsts var iedot kabinetā uz vietas ( es iegādājos preparātus Grieķijā un UK) vai pacients pats dodas uz Rīgas homeopātisko aptieku ar recepti vai arī pasūta to pats internetā no ārvalstīm.

Tālāk tiek izrunāta homeopātijas preparāta pareiza lietošana:

Ja tie ir graudiņi, tad viena deva ir 2-6 graudiņi atkarībā no lieluma.

Lietošana ir - nosūkāt zem mēles tukšā dūšā pēc ārsta norādītā biežuma.

Ja pacients ir mazs bērns vai ir akūta situācija, tad šo pašu graudiņu devu var izšķīdināt ūdens šķīdumā un pa mazam malciņam izlietot konkrētā laikā. Labāk pirms katras lietošanas reizes šķīdumu sakratīt, lai tādējādi aktivizētu to.

Homeopātiskās ārstēšanas laikā nav vēlams lietot kofeīnu un mentolu (piparmētras) , jo pret šīm vielām jūtīgiem indivīdiem homeopātiskajā ārstēšanā var būt antidotējoša reakcija. Tāda pati reakcija var būt arī pēc anestēzijas, citas akūtas slimības, spēcīga stresa un hormonāliem medikamentiem. To izanalizējot, nepieciešams preparātu atkārtot.

Terapijas laikā pacientam vēlams veikt novērojumus par savu veselības stāvokli-kas ir mainījies galvenajās sūdzībās, kāda ir vispārējā organisma enerģija un kas ir no jauna?

Rezultātu izvērtēšana pēc akūtā preparāta ir tajā pašā dienā, hronisku slimību gadījumā pēc 10, 30-40 dienām.

saņem profesionāla ārsta homeopāta konsultāciju klātienē vai online

Adrese

Ādažu Poliklīnika,

Gaujas iela 13/15, Ādaži,

Ādažu pagasts, Ādažu novads, LV-2164

vai online

Seko mums

© Santa Kursaite